Opinie o Nas
  • Kategorie
  • Parametry
  • Gry

Gry planszowe przeżywają obecnie renesans. Wydawało się, że komputer na stałe usunie je z naszego życia, tak się jednak (na szczęście!) nie stało. Świadczy o tym szeroka oferta zabaw dla małych i dużych dostępna w naszej księgarni, które cieszą się ogromną popularnością wśród osób w każdym wieku. Rodzicom proponujemy rozwiązania edukacyjne, które rozwiną w maluszkach kreatywność i zachęcą je do samodzielnego tworzenia własnych opowieści. Nieco większym dzieciom polecamy gry zręcznościowe i strategiczne, które nauczą je krytycznego myślenia. Młodzież i dorośli z pewnością będą zachwyceni szeroką ofertą propozycji towarzyskich, które sprawią, że wieczór będzie należał do udanych!

Dla miłośników wschodnich kultur przygotowana została propozycja, podczas której uczestnicy będą musieli zdobyć przychylność japońskich gejsz. Przyszli młodzi architekci chętnie przetestują swoje siły próbując wybudować całe miasto. A podczas wieczorów grozy warto bliżej zapoznać się z 13 duchami, którzy nawiedzają pobliską starą posiadłość.

Gry planszowe stanowią świetny pomysł na prezent – zachęcamy do zapoznania się z nasza bogatą ofertą i wyboru zabawy, która wprowadzi Was w nieograniczony świat wyobraźni oraz doskonałej zabawy!